Nabídka kurzů 

Kreslení pravou hemisférou pro učitele základních škol

Mým snem a vizí je zapojit výuku kreslení pravou hemisférou do běžné výuky na základní škole. Sama tuto metodu vyučuji na ZŠ v hodinách výtvarné výchovy v 7. ročnících. Cvičení i finální portrét zvládnou již mnohem mladší děti , už od 9 let je možné zapojit různá cvičení do výuky. Není výjimkou, že některé děti v 9. letech zvládají již kompletní kurz.

Na kurzu pro učitele ukazuji, jak metodu implemetovat do výuky a jak ji přizpůsobit mladším dětem. Ukazujeme si různé tipy a postupnou stavbu tak, aby děti dospěly přirozeně od jednoduchého ke složitému. Základním stavebním prvkem je naučit se DÍVAT. Je pak úžasné, že děti prolamují své strachy a bloky, když zjistí, že dokážou, v co nikdy nedoufali.

Věřím, že je skvělé pracovat takto již v útlém věku a nabyté dovednosti děti již nikdy neztratí, zároveň prohloubí své sebepoznání a kontakt se sebou samotnými. To považuji za jeden z nejlepších vkladů do života.

Kurz pro učitele jako nastavba na základní kurz (např. pro učitele , kteří již metodu zažili a znají z kurzů pro dospělé)

délka : 5 hodin 

cena:   850 Kč / osoba

maximální počet účastníků : 25

Kompletní zážitkový kurz "na vlastní kůži"

                                                           + metodika pro učitele

délka: 3 dny (vždy cca 6 -7  hodin)

cena: 2600,- Kč

počet účastníků: max 25

Je možné se přihlásit na vypsané TERMÍNY

Je možné kurz objednat pro učitele ve vlastní škole - podmínky dohodou.

Kreslení pravou hemisférou 

Klasický kurz kreslení pravou hemisférou je dvoudenní a postupuje metodicky krok za krokem. Je postaven na metodě Betty Edwards, a vždy průběh přizpůsobuji také skupině, která se sešla. Postupujeme  od úvodních cvičení až po věrný portrét, tak , aby každý viděl úžasný výsledek, kterého lze dosáhnout.

élka : 2 dny/ 7 hodin 

cena:   1950 Kč / osoba

maximální počet účastníků : 25

Kompletní zážitkový kurz „na vlastní kůži“

 Je možné se přihlásit na vypsané TERMÍNY


 

Proměny nábytku

Ze starého nové. Různé techniy proměn nábytku pomocí minerálních a křídových barev. Možnost vyzkoušet si různé typy barev a povrchových úprav a materiálů.

Život v barvách

Celodenní nebo půldenní workshop pro otevření kreativity. Rozpouštění blokád naší tvořivosti, otevírání hranic a nových možností. Poznávání sebe sama. 

KONTAKT / REZERVACE

Chcete se na něco zeptat nebo objednat termín? Napište mi.

3 + 9 =